O ordinaci

Veterinární ordinace se nachází v přízemí rodinného domu v obci Lhota u Malenovic nedaleko Zlína.

Zaměřuji se na preventivní, léčebnou a laboratorní diagnostiku zejména u malých zvířat jako jsou psi , kočky a drobní savci.

Po domluvě provádím preventivní ošetření koní a malých přežvýkavců.

Komplikované případy řeším ve spolupráci s veterinární ordinací Svahy ve Zlíně a s jinými specializovanými lékaři (zejména v oblasti ortopedie aj.).

O mně

MVDr. Jana Ambruzová

  • V roce 2012 jsem ukončila studium na fakultě veterinárního lékařství v Brně. Poté jsem absolvovala měsíční stáž na klinice pro malá zvířata v Rakousku ve městě Lustenau.
  • V září 2012 jsem nastoupila do ordinace Veterina Svahy ve Zlíně, kde se od té doby více zaměřuji na kardiologii malých zvířat a působím zde dodnes.
  • Od roku 2017 provozuji praxi ve své ordinaci na Lhotě u Malenovic.
  • Veterinární medicína je dynamicky se rozvíjející obor, a proto je mou snahou se neustále vzdělávat. Účastním se řady odborných seminářů a webinářů, jsem členem komory veterinárních lékařů, dále členem České asociace veterinárních lékařů malých zvířat a členem kardiologické sekce ČAVLMZ
  • Je pro mě velmi důležitá spokojenost Vaše ale hlavně Vašeho zvířete, a proto se snažím o individuální a lidský přístup ke každému z Vás.
  • Zvířata jsou můj život a práci s nimi beru jako poslání. Láska k němým tvářím mě provází od dětství. Mezi mé zájmy patří jezdectví, plavání, vycházky do přírody a hlavně společně strávený čas s mými dětmi a početnou zvířecí smečkou, kterou tvoří pes, kočky, koně, morčata, králíci a rybičky smile

Služba v ordinaci

Potřebuje pomoc? Podívejte se na ordinační hodiny nebo zavolejte.

Služba v terénu

Nemůžete z vážných důvodů přijet do ordinace? Volejte. Domluvíme se.

Konzultace

Nevíte si rady? Nebojte se zeptat 🙂